Vidus ar išorė?

7 Gru

12 nakties sugalvojau išsikepti blynų. Šlakelis pieno, kiaušinis, šiek tiek cukraus ir miltų ir tešla paruošta. Sekantis žingsnis užkaisti keptuvę ir susiradus linksmiausią šaukštą pasiruošti blynų vartaliojimo ceremonijai. Bet prieš tešlai purptelint į keptuvę turi apsispręsti ar aliejų pilsi į keptuvę ar į tešlą. Ir čia atrodo paprastas sprendimas, bet staiga mane aplankė apšvietimas.

Mūsų gyvenimas panašus į blynų tešlą! Neretai mes norime, kad mūsų gyvenime atsirastu tam tikri įpročiai, ritualai. (Oi, kaip noriu būti tvarkingas! Kaip noriu būti puntualus! etc.) Tačiau problema, kad mes neretai bandome paslėpti savo vidinį jovalą, po neegzistuojančių charakterio savybių miražu. Čia, kaip aliejus, kuris pilamas vėl ir vėl, nes jis visuomet baigiasi ir jo reikia vėl ir vėl, o blynai gaunasi, kaip taukų karalystė! Taip ir mes bandome atrodyti, apsimesti, o tuo tarpu mūsų vidus neatitinka išorės. O norint išlaikyti išorinį miražą, mums reikia dėti ir vėl pastangas.

Tačiau savybės, kurios tampa mūsų dalimi ir teka iš vidaus, jos kaip aliejus pilamas į tešlą. Vieną kart įpylus užtenka iki paskutinio blyno!

Taip, aš mastau apie gyvenimo dilemas, net blynus kepdama…

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s