Premjera ,,Paukštyno bendrabutis“

3 Bir

Pirmą kart turėjau galimybę pabūti Valentino Masalskio kurtame spektaklyje. Tikrai buvau girdėjusi daug įvariausių atsiliepimų apie jį kaip aktorių, režisierių ir t.t. Tačiau niekuomet nebuvau mačiusi jo darbų, todėl džiaugiausi proga pamatyti viską savo akimis. Kaip sakoma geriau vieną kartą pamatyti, nei 1000 kartų išgirsti. O dabar jam patapus Klaipėdiečiumi, tai buvo itin gera proga tai padaryti.

Taigi buvau jo spektaklyje ,,Paukštyno bendrabutis“

Apie ką šis spektaklis? Spektaklis yra apie moterų kolektyvą dirbantį paukštyno fabrike. Jos ne tik dirba, bet ir gyvena kartu. Jų gyvenimai nėra rožėmis klotas, nes šia moterų kolektyve galima atrasti nemažai karo kirvių paslėptų įvairiuose kampuose ir užkampiuose, o verbalinis smurtas želia tarsi pikžolės pavasarį. Tačiau tik gale spektaklio pavyksta suprasti ant kiek šio kolektyvo dinamika yra iškrypusi.

Pliusai: nesu kokia teatrų ekspertė, bet savo nuomonę galiu išsakyti. 🙂 Merginos ištiesų sukūrė savitus ir išskirtinius personažus, kuriuos galėjai atskirti ne tik iš žodžių, bet ir iš gestų, veido mimikos. Siužetas iš tiesų yra įdomus, savotiškas ir įtraukiantis. Visi buvome pavaišinti tikrai gera juoko doze, nors ir juokai buvo šalti, piktybiški. Spektaklis ištiesų buvo įtikinamas, būtų įmanoma patikėti, kad kažkur toks kolektyvas ir egzistuoja, nes iš tiesų moterys žino, kaip kariauti, o moteriškas kolektyvas… apie tai jau galima kurti siaubo filmus.

Minusai: Spektaklio tema, tai braidžiojimas po mėšlo krūvą. Išeidama jaučiausi, kaip būčiau surijusį nuodų dozę. Spektaklyje nors ir vaidina vien moterys, bet jis nėra moteriškas, o atvirkščiai vyriškas. Spektaklio gale buvau tikra, kad scenarijų rašė vyras ir paaiškėjo, kad tiesa. Keiksmažodžiais palydimas kas antras sakinys rėžė ausį, o aktorių nemokėjimas natūraliai verkti tiesiog erzino.

Apibendrinant spektaklis nėra šedevras, bet vis tiek vertas pamatyti. Ištiesų net įskaitant mano paminėtus minusus spektaklį iš tiesų galima įvardinti, kaip pasisekusiu ir geru. Ar norėsiu pamatyti daugiau šio autoriaus darbų? Manau, kad taip. Tačiau nebenorėčiau vėl patekti į spektaklį, kur pateikia tau siaubo dramą, o išeinant “neduoda skrajutės pamąstymui“.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s