10 savaitė!!!!

12 Rgs

Prieš dešimt savaičių vos negavau širdies smūgio, kai suvokiau, kad vos per 7 dienas sugebėjau išleisti dviejų mėnesių atlyginimą su trupučiu. Gal ir nebūtų buvę taip baisu jeigu būčiau pajėgusi prisiminti ką pirkau…

Ši situacija giliai mane sukretė ir suvokiau, kad turiu pradėti vesti biudžetą! Todėl eilinį kartą išsirinkau gražią užrašų knygutę ir pradėjau laukti pirmųjų pirkinių. (p.s. esu gal 10-15 kartų bandžiusi vesti savo biudžetą, bet visuomet nepavykdavo)

Po pirmos savaitės buvau šokiruota ir vėl! Negi aš vis tiek išleidau tiek daug, nors bandžiau taip stipriai save drausminti?! Pasijaučiau, kaip tikra shopoholic! penkias, o gal šešias savaites pavyzdingai rašiau viską į knygutę vis primindama sau, kad pirmiausia turime sekti savo pirkinių tendencijas, o tik vėliau pradėti save varžyti (čia kažkokioje psichologinėje knygutėje rašė). Po to šiek tiek aptingau, bet vėl grįždavau prievarta prie knygutės rašymo. Ir štai pagaliau jau dešimta savaitė ir rašyti sekasi tikrai lengviau. Viliuosi, kad ateityje bus dar lengviau vesti savo biudžetą ir galėsiu ne tik išsikelti tikslus, bet ir juos įgyvendinti!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s