Konspiracinės teorijos arba viena bobutė sakė…

8 Rgs

Šį rytą gaunu laišką su prašymu patikrinti ar jos atsiųstas dokumentas yra tiesa (tekstas anglų kalba, o ji nemoka jos). Žmogus man artimas, tai nieko nelaukusi puolu žiūrėti kas ten prirašyta. Tekstas dvylikos lapų, tai permetu akimis ir nustembu ant kiek rimti kaltinimai ir kokios šių kaltinimų pasekmės. Tuomet nuo pradžių pradedu skaityti. Kiekviena teksto pastraipa paremta bent 5-iais kitais straipsniais, todėl atrodo tikrai baisiai.

Perskaitau pirmą pastraipą, pasižiūriu teksto rengėjo įrodymus ir teksto įtikinamumas subliukšta iškart, kaip muilo burbulas. Autoriaus šaltiniai kiti konspiraciniai blog’ai arba straipsniai iš paskalų žurnalų arba ne į temą. Net primeta kitiems žmonėms skirtus kaltinimus! Juk koks skirtumas, kas toks Jonas Jonaitis ar Petras Jonaitis?

Buvau išmušta iš vėžių, ant kiek gali prikurti melo ir taip lengva tai padaryti! Juk retas žmogus patikrins straipsnio šaltinius. O permetęs akimis galiausiai patikės melu. Todėl vaikučiai tikrinkite iš kur gavo savo faktus! Netikėkite naiviai!

ps. dokumento čia neįkelsiu, nes nenoriu toliau  skleisti šio melo 🙂

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s