Endgame

8 Rgs

Pradėjau žiūrėti naują serialą. Vadinasi Endgame.

Siužetas:

Pagrindins veikėjas yra buvęs šachmatų didmeistris Arkady Balagan. Jis sugeba puikiai žaisti, ne tik šachmatais, bet ir žmonių emocijomis ir motyvais.

Mes susitinkame su juo viešbutyje, kuriame jis apsistojęs jau kelis mėnesius ir nesiruošia būti išmetamas iš jo taip greit. O tiksliau jis negali būti išmestas, nes nesugeba išeiti į pasaulį esantį už viešbučio pagrindinių durų. Priežastis nemaloni – prieš šiek tiek laiko jis turėjo galimybę stebėti savo sužadėtinės žūtį, kaip tik prie šių durų. O dabar jos sesuo bando jį įtikinti ištirti jo mylimosios žūties aplinkybes.

Gal ir būtų galėjęs paskęsti depresijos liūne, tik jeigu nebūtų pritrūkęs pinigų ir nebūtų pažadėjęs ištirti pagrobimo bylą, o vėliau ir kitas. Taip jis nuo šakmatų lauko perėjo į “privataus detektyvo skyrių“. Net neišeidamas iš viešbučio jis sugebėjo susirasti du pagalbininkus. Jauną studentą, kuris dievina ir šakmatus. Taip pat jis padarytų bet ką, kad tik galėtų sužaisti dar vieną partiją su didmeistriu. Taip pat jam padėti prisijungia valytoja, tačiau jos motyvacija nėra tokia aiški. Taip ši trijulė pradeda tirti bylas.

Mano įvertinimas 6/10

Showcase

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s