Kai lagaminas sveria virš 10 kilogramų…

15 Lie

Šiandien už valandos jau važiuosi į trauknių stoty ir keliausiu į Vilnių, o iš ten į oro uostą. Atrinkdama daiktus kuriuos vešiuosi, o kuriuos ne prisiminiau savo praėjusių metų kelionės įspūdžius.

Tuo metu į Angliją atskridome su pilnais lagaminais (rankinis bagažas ir vienas lagaminas). Kelias dienas pabuvome Londone, o paskui važiavome pas mano sesę į mažesnį miestuką. Ten atsikratėmė dalies savo bagažo, bet pasivaikščiojimas po parduotuves pripildė lagaminą naujais daiktais. Ir šioje vietoje buvo padarytas mega lepsusas.

Buvo suplanuota, kad mes iš sesės parsivešime antrą lagaminą – į didesnį lagaminą įdėsime mažesnį, o į ten daiktus. Kai atvykome į oro uostą supratome, kad abu lagaminai sveria apie 12 kilogramų, todėl vietoj planuotų 8 kilogramų liko vos 3 kilogramai. Todėl likusius daiktus turėjome talpinti į savo rankinį bagažą – kurio ir taip turėjome apie 10 kilogramų. Į vieną rankinę sugrūdome 10 kilogramų su keliais gramais, visas turimas kišenes pripildėme daiktų, o su antru rankiniu bagažu buvo sudėtingiau.

Vienintelis daiktas kurį galėjome panaudoti, kaip rankinį bagažą buvo maišas. Todėl tais metais, kai visus skalpavo – galite įeiti į lėktuvą tik su viena taše! Mes įžengėm pro vartus su maišu, kuris buvo perpildytas daiktų, kurie kas kelias minutes krisdavo iš maišo, kur vėl atgal būdavo grūdami. Jie keistai mus nužiūrėjo, bet praleido… Todėl valio!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s