“Amaya“ Maris Martinsons

5 Vas

“Amaya“  Maris Martinsons

Autorius: Maris Martinsons

Iškilus šių dienų Latvijos ir Lietuvos kino kūrėjas. 1989 m. baigė Latvijos koservatoriją, teatro režisieriaus specialybę. Nuo 1991 metų gyveno ir dirbo Lietuvoje. Čia režisavo, prodiusavo ir rašė scenarijus televizijos laidoms, serialams, muzikiniams klipams. Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstami M. Martinsono kurti serialai „Likimo valsas“, „Grybauskai“, „Anastasija“. Taip pat filmai: „Nereikalingi žmonės“ ir „Amaya“

Knyga: “Amaya“

Istorija palengva sukasi. Skaitydamas naują puslapį nežinai kur ji tave nuves. Žodžiai pinasi mintyse, suvoki ką tau nori pasakyti, bet atskiri pasakojimai sunkiai susipina į vieną giją. Kartais net imi savęs klausti ar čia jie kalba apie praeitį ar apie dabartį. Tik skaitydama paskutinius lapus gali sudėlioti paskutinius štrichus. Knyga trumpa, bet sudėtinga.

Apie:

Kadrais iš filmo iliustruota knyga pasakoja apie romantiką Polą. Apie jo dramatišką išsiskyrimą su mylimąja Lori, klajones po pasaulį bei kelyje atsiradusias moteris, padedančias išgyventi dar nepatirtas žodžių „meilė“, „ilgesys“, „džiaugsmas“, „išsiskyrimas“ prasmes. Knygų herojai stengiasi suvokti, jog sielos ryšys bet kokių santykių pagrindas, tačiau trapus lyg plaštakė, tyras lyg lietus.

Tumpai:

  • Pirmą kartą išleista: 2010
  • Žanras: grožinė literatūra
  • Perskaičiau: 2011 sausio 14
  • Įvertinimas: 5/10

Filmas:

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s