Keksiukų šlemštėjai.

24 Gru

Šį rytą pažadino mano sesers balsas. Jos intonacijos buvo pilnos įsiučio ir panikos. Jos lūpose virpėjo vienas klausimas: “Kaip tu galėjai juos visus suvalgyti?“. Tuomet mano ausis pasiekė tėčio balsas, kuris buvo linksmai nusiteikęs ir bėrė pasiteisinimus kaip gerutis. Prireikė sekundės, kad suvokčiau kas įvyko.

Vakar vakare mano sesuo okupavo virtuvę ir visą vakarą kepė keksiukus. Ji juos vadina obolių pyragiukais mažomis dozėmis. Jie skleidė pasakiškus kvapus, o išvaizda irgi neatsiliko. Būtų kas mums leidęs būtume per kelias minutes sušveitę visus ir dar paprašę. Sesuo neleido mums net pagalvoti apie tai. Gavome kiekvienas po pusę keksiuko ir turėjome net už tai būti dėkingi. Visus šiuos skanumynus ruošiamias vežtis į Šiaulius, pas gimines.

Šį rytą mano tėtis atsikėlė šeštą ryto, kaip visada. Neturėdamas ką veikti sušlemštė nemažą dalį mano sesutės skaniųjų keksiukų. Jis nenorėjo nieko blogo padaryti, tiesiog ieškojo riešutų. Galvojo, kad keksiukai, kaip loterija, viename riešutukas bus kitame ne… Kai rytą sesutė atsikėlė ir pamatė kas atsitiko… Jos nervai neatlaikė ir ji truputėlį supyko.

Pamoka viena: nepalik skanėstų ant virtuvės stalo, nes jie bus suvalgyti. Nors kartais nepadeda ir giliausias spintos galas.

Reklama

Vienas atsakymas to “Keksiukų šlemštėjai.”

  1. kuojine gruodžio 27, 2010 at 14:55 #

    Ne tavo vienos šeimynėlėje tas dedasi;DD Pas mus tas pats.. Nors ir palik raštelius, kad “VALGYTI DRAUDŽIAMA“, nesitikėk, kad iš ryto jie tikrai bus toje pačioje vietoje, lėkštėje, o ne kieno nors skrandyje;DDD Ot, tie keksiukai.. kodėl jie tokie skanūs išeina?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s