Kaip dėžė atkeliavo ar nesusikalbėjimai

21 Gru

Juokas net ima kai suvokiu visos situacijos absurdą. Dėžė kurią turime parsigabenti iš Šiaulių yra jau čia. O mes tarsi voverės sukamės ir svarstome, kaip nemokant papildomai pinigų ją transportuoti į Klaipėdą.

Bet gal reikia papasakoti apie situaciją plačiau? Prieš kelias savaites mes perdavėme savo užsakymą į LBSD. Jie mums paruošė keleto lankstinukų paketą ir pasiuntė juos kartu su mūsų “kolegų“ siuntiniu. Tačiau siuntinys pirmiausia nukeliavo į Šiaulius ir ten įstrigo. Taip, mes nenaudojame kurjerių paslaugų, tai patys gabename tokius krovinius per rankas.

Prieš savaitę pradėjau dirbti dėl misijos: išvaduokime krovinį iš Šiauliečių :). Tačiau situacija susiklostė taip, kad man nepavyko pajudinti krovinio ir susiekti su žmonėmis iš Šiaulių. Pastarasias kelias dienas neturėjau laiko prisėsti prie šios problemos.

Šiandien vėl pradėjau spręsti situacija. Susisiekiau su vienu kontaktu – išsiaiškinau, kad situacija nepasikeitė. Suradau “kurjerį“. Jau ruošiausi griebtis paskutinių žingsnių, tik staiga paaiškėjo visa tiesa. Mūsų išrinktas kurjeris buvo prieš kelias savaites Šiauliuose. Jam perdavė mūsų krovinį, tačiau jis dar kol kas neperdavė paketo mums. O kadangi ant paketo užrašyta, kad visa siunta KLKB, tai jam net į galvą neatėjo ši mintis, kad krovinys ir mums dalinai priklauso.

Todėl su džiaugsmu galiu atsidūsti paketas jau beveik vietoje.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s