7×7 trečia diena: P.C.Cast ir Kristin Cast “Išduotoji“

14 Lap

P.C.Cast ir Kristin Cast “Nakties namai II: išduotoji“

Autoriai: P.C.Cast ir Kristin Cast

P. C. Cast – garsi fantasy ir paranormalių romanų autorė, be to, patyrusi lektorė ir mokytoja. Ji yra gavusi nemažai apdovanojų. Šiuo metu ji gyvena ir dėsto Oklahomoje.

Jos dukra Kristin Cast yra laimėjusi apdovanojimų už poeziją ir publicistiką. Ji irgi gyvena Oklahomoje ir studijuoja biologiją Valstijos Šiaurės Rytų universitete.

Knyga: “Išduotoji”

Vampyrų jauniklė Zoja Redbird apsiprato Nakties namų gimnazijoje. Pagaliau ji jaučiasi radusi savo vietą, net yra išrenkama Tamsos dukrų vadove. Ji netgi turi vaikiną… o gal net du. Tuomet ima dėtis neįtikėtini dalykai: žudomi žmonių paaugliai, o įtarimo šešėlis krenta ant Nakties namų. Žmones iš senojo Zojos gyvenimo persekioja pavojai. Ji supranta, kad tos pačios galios, kurios daro ją tokią išskirtinę, gali kelti grėsmę mylimiems žmonėms. Dabar, kai naujųjų bičiulių pagalbos labiausiai reikia, Nakties namus vėl aplanko mirtis. Zojai teks rasti drąsos ištverti išdavystę, kuri baisiai ją įskaudins ir sukrės  iki sielos gelmių.

Antroji nakties namai serijos dalis. Knyga daug geresnė nei pirmoji. Veikėjų charakteriai gilėja ir puikiau atsiskleidžia. Iš tradicinė veikėjų puokštės nepavyko išlipti, tačiau mėginimas tikrai puikus. Knyga skaitosi daug lengviau nei pirmoji. Siužetas taip pat daug įdomesnis.

Tačiau norėčiau mestelti pastabą Alma littera leidyklai. Rašant knygos (ar filmo) aprašymą reikia laikytis vienos taisyklės – neišduoti siužeto vingių. Knygos viduje esantis aprašymas spoilina beviek pusę knygos. Skaičiavau! Tik apie 230-ą puslapį “aprašyme“ nepaminėti siužeto vingiai iškyla. Kiek puslapių knygoje? 300… tai ne kas.

  • Pirmą kartą išleista: 2007 metai; New York
  • Žanras: grožinė literatūra, fantastika, romantika;
  • Perskaičiau: 2010 lapkričio 14;
  • Vertėja: Gabrielė Gailiūtė (7/10)
  • Įvertinimas: 7/10
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s