Kaip nudegiau

1 Rgs

1 etapas:

Atsibundu ir jaučiu, kad mano krūtinė užgulta. Pirma mintis, kad katiniukas mūsų užsigulė ant mano krūtinės. Tačiau jau po kelių sekundžių žinojau, kad tai yra neįmanoma, nes katinas reziduoja Palangoje, o aš šiuo metu – Klaipėdoje. Suvokiau, kad man tiesiog maudžia plaučius.

Susidėjau rankas ant krūtinės, pajaučiau, kad galiu puikiausiai kvepuoti, o pats sunkumas irgi pradėjo nykti. Tačiau pilnai neišnyko. Tai visą likusią dieną pravaikščiojau su šiokiu tokiu maudimu krūtinės ląstoje (ar kaip ten ta vieta vadinasi).

2 etapas:

Maudimas nepraėjo kelias dienas, o kai vaistai, kuriuos nusipirkau nuo peršalimo, nepadėjo nusprendžiau imtis drąstiškesnių priemonių. Nusipirkau garstyčių pleistrų. Kurie mane pažįsta žino, kad ištiesų turėjau būti įstumta į kampą, kad pasirinkčiau šią kankinimo priemonę.

3 etapas:

Kelias dienas nešiojau garstyčių pleistrus. Šiek tiek jaučiausi lengviau, bet dar toli gražu nepasveikau. Pradėjau kosėti, o kol kas dar snargliuotis nepradėjau…

4 etapas:

Paskutinį pleistrą nulupau kartu su daugybę miniatiurinių odos atplaišėlių, o kitose vietose galima pastebėti kažkelinto laipsnio nudegimus. Kiekvienas prisilietimas sukelia lengvą maudimą. Negalėjau ant paprasto pakabuko užsidėti, nes vos kelis gramus sveriantis grožis kėlė tikrai ne pačius maloniausius pojūčius.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s