Kaip woof interneto ieškojo

20 Lie

Išlindau iš savo namų Palangoje ir išėjau interneto ieškoti apsiginklavusi pinigine, telefonu ir kompiuteriu. Kitaip tariant taše kuri sveria kelis kilogramus… Namuose sėdėti be interneto pavargau ir jau kaip tikra addict pradėjau jausti lompkes interneto.

Būdama naivi maniau, kad greitai rasiu kur nors nemokamo interneto kavinę. Juk vis dėl to kurortas… (na blogiausiu atveju galvojau užsisakysiu zebrą paslaugą). Taigi einu gatvele, randu padoriai atrodančią kavinę, užsuku, klausiu “internetą turite?“. Atsakymas vis tas pats ir tas pats, ir tas pats… NE. Jau pradedu nervintis. Negi Palangoje nėra kavinės, kur galima prisėsti ir pabūti internetinėje erdvėje? Negi aš negausiu ko noriu?

Einu Basanavičiaus gatve ir žiūriu didelėm raidėm užrašyta “interneto kavinė“. Aš jau iš laimės šokinėti noriu. Esu kaip žmogus dykumoje atradės šulinį. Lekiu link Vakarų Salūno. Klausiu padavėjos ar internetas yra. Ji apsidairo ir sako “Ne“. Mano tik žandikaulis wapt žemyn. Penki plakatai skelbia, kad čia internetas yra, o atėjus paaiškėja, kad nėra. Pasijutau, kaip žmogelis radęs dykumoje šulinį, o jį pasiekęs atrado, kad šulinys tuščias. O kaip karšta buvo! Apie 30 laipsnių karščio. Padai linksta link žemės, prakaitas žliauga mano nugaryte.

Mintis. Juk sakė, kad vasaros skaitykloje yra bevielis internetas. Lekiu ten, kaip ant sparnų. Paklausiu ar internetą turi. Jie pripažįsta, kad turi, tik pastarasis truputėlį lėtas. Aš toliau nesigilinau – juk internetas yra, o ko daugiau reikia? Šlepteliu ant kėdės, atveriu kompą, įvedu slaptažodį tik tam, kad sužinočiau, kad jie vis dėl to interneto neturi…

Spjaunu ant viso to ir nusliūkinu namo. Jau beveik prie namų pastebiu viešbutį su naujai atsidariusia kavine, nieko nesitikėdama užsuku ir paklausiu gal jie turi internetą. Atsakymas man širdžiai suteikia džiaugsmo, tiek kad atrodo ji išlėks nežinia kur. Taip, taip jie turi internetą. Ach laimė…

Štai jau dvi dienas džiaugiuosi šia laime 🙂

Kava ir internetas. Ko dar reikia?

Reklama

2 atsakymai to “Kaip woof interneto ieškojo”

  1. Dali.us liepos 20, 2010 at 20:13 #

    Bulkutės prie kavos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s