Dženi Devys; “Žvaigždžių Keliai: Į ūką“

17 Geg

Dženi Devys
Žvaigždžių Keliai: Į ūką

Aprašymas:
Betyrinėdamas nežinomą kosminės erdvės regioną, erdvėlaivis Enterpraiz susiduria su keistu dulkių debesiu. Ir jau po kelių minučių susiduria su kosminiu laivu iš Krantino planetos. Pasikalbėję su Krantino laivo kapitonu, Enterpraiz leidžiasi į kelione link jo gimtosios planetos, kuri yra apsupta paslaptingo ūko. Tolesni tyrinėjimai leido padaryti išvadą, kad Krantino planetos augmenija ir gyvūnija yra beveik išnykusi, o pati civilizacija šaukiasi pagalbos.
Po serijos sprogimų ir tiesiog keisto erdvėlaivio išnykimo švininėje erdvėje įgula pradeda įtarti, kad dėl visų Krantino planetos nelaimų kalta kita grupė.
Planetos visuomenės vadovas dvejoja, ar pasitikėti erdvėlaivio Enterpraiz komanda, tačiau neapsisprendęs ją areštuoja. Laikas bėga, o Deitas turi rasti būdą, kaip išgelbėti savo komandos draugus, kai tuo metu naikinami du pasauliai.

Mano įvertinimas:
Knyga perskaičiau tai greitai. Tačiau man nuolat buvo sunku atskirti kur kuris veikėjas yra. Vardai atrodė tokie panašūs… O paskui, kai jie neegzistuojančiais techniniais terminais pradėdavo kalbėti, tiesiog sėdėdavau ir klapsėdavau ausytėmis. Pati knyga… Na nėra jau ir tokia bloga… Iš dalies net įdomi…

Įvertinimas 6/10

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s