Ar Klaipėdoje nėra gerų butų nuomai?

7 Geg

Atėjo laikas, kai man reiks jau persikraustyti iš savo jaukaus butuko, kurį su keliom merginomis nuomuojamės. Dviejų kambarių, remontas seniai jau padarytas, bet atrodo, kaip naujas. Išplanavimas tiesiog fantastiškas. Net negėda pasikviesti ką nors į svečius. Taigi viskas puiku, tai gaila, kad jau reiks iš jo kraustytis mėnesio gale. Taigi jau kelias dienas einu apžiūrinėti butus. Vakar buvau dviejuose butuose.

1) Miško rajone: Butas devintame aukšte. Viršutinis butas, nieko virš mūsų galvų nebūtų, tik stogas ir ant jo balandžių pulkelis. Užvažiavome liftu į devintą aukštą ir užsukame į butą. Dvejos durys, tokios tvirtos gražios… Įeiname į butą ir pasitinka didžiulė spinta ir vimdančiai mėlynai nudažytos sienos. Kažin ar gyvenime esu mačiusi tokį siaubingą mėlyną atspalvį? Einame toliau. Bute du kambariai. Salionas apgailėtinos būklės. Kampas, kuris buvo ir matęs geresnių dienų prieš dešimt metų. Stalas, kuris jau prieš dešimt metų turėjo būti išmestas. Kambariukas pats visai nejaukus. Nueinu į miegamajį, o ten manęs laukia dar siaubingesni tapetai. Tokie geltoni su gėlėmis. O lovos! Atrodo, kaip tarybinių laikų poilsinės lovos. Virtuvė manyčiau buvo geriausia buto dalis, bet ir ten taburetės išklerusiom kojomis. Baisiausia buto dalis tikriausiai balkonas. Jis įstiklintas ir viskas, bet toks -feee. Taigi rezultatas toks, mandagiai paprašėmė palaukti mūsų, kol apsispręsime ir nešdinomės lauk. Kiek buto nuomo būtų? 900 vasaros metu ir 1,100 žiemos metu (čia įskaičiuojant visus komunalinus mokesčius)

2) Prieš Akropolį. Butas jau penktame aukšte. Turime paėjėti nejaukiu koridoriumi, kol atsiduriame prie buto durų. Atidarius duris mus pasitinka siena ir siauras koridorius. Įslenkame į butą. Iškart prieš save pamatome virtuvę ir svetainę. Sienelė, tik skiria šiuos du kambarius. Ir atsidūrė koridoriaus gale išvysti įėjimą į miegamąjį. Butas gražiai sutvarkytas, negalėtumei dėl to skųstis. Tačiau jo išplanavimas – nežinau, koks idiotas jį bandė planuoti. Erdvės, kurias buvo galima turėti yra naikinamos nereikalingomis sienomis ir kampais. Siaubas, pasibaisėjimas. Niuansas du. Išėjus į mini balkoną atsiveria nuostabus vaizdas į ex-narkomanų gydyklą. Vertimas – pavojingas rajonas. Niuansas – trys. Buto langai yra į tą pusę, kad saulės švies tik tuomet, kai mes abi darbe būsime.. kitaip tariant – nebus saulės šviesos visai šiame bute. Taigi ir šis butas atkrenta…. Kaina vėlgi panaši…

Aš vis galvoju… Ar tie žmonės mus laiko idiotais užsiprašydami tokių kainų? Taigi mūsų paieškos tęsiasi ir lauksime geresnių pasiūlymų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s